Serwis mobilny

Serwis mobilny Dalcar

Nasz mobilny serwis samochodowy od dawna pomaga kierowcom, których pojazdy zaniemogły z powodu awarii na trasie niezależnie czy jest to samochód osobowy, ciężarowy, naczepa, maszyna budowlana czy rolnicza. Naszym zadaniem jest jak najszybsze umożliwienie Ci kontynuowanie trasy lub dotarcie do naszego serwisu.

Po otrzmaniu zgłoszenia o awarii pojazdu wysyłamy na miejsce nasz mobilny serwis wyposażony w nowoczesny sprzęt do diagnostyki przyczyny awarii oraz narzędzia pozwalające na jej usunięcie lub umożliwienie dojazd do serwisu.

Centrum motoryzacji Dalcar w Szczecinku zapewnia serwis samochodów osobowych, ciężarowych, naczep, maszyn budowlanych i rolniczych z dojazdem do klienta w promieniu 100 km od Szczecinka lub dalej jeśli zajdzie taka potrzeba.

"Złapałeś gumę" i nie masz umiejętności, aby zmienić koło? Zadzwoń! Pomożemy!

Chciałbyś skorzystać z jednej z naszych usług serwisowych ale nie masz czasu aby podrzucić nam swój pojazd? Dla nas to nie problem! Odbierzemy samochód spod Twojej pracy / domu, a po wykonanej akcji serwisowej odstawimy w to samo miejsce.

Twój samochód ciężarowy stanął na trasie? Nie martw się! Nasza serwis mobilny zjawi się jak najszybciej z komputerem do diagnostycznym, namierzy źródło awarii, oszacuje problem i jego koszt, a następnie dokona naprawy.

Twoja firma wykonuje roboty budowlane w okolicy i jedna z maszyn budowlanych przestała działać? Zajmiemy się i tym! Nasza firma posiada ponad 30 letnie doświadczenie w naprawie maszyn budowlanych i rolniczych. Dokonamy na miejscu diagnozy i usuniemy awarię, a jeśli zajdzie taka potrzeba to ściągniemy Twój sprzęt na nasz warsztat i zajmiemy się jego kompleksową obsługą.